město Hrob.jpg

Stránky klubu Hrobských seniorů

HROB-ZNAK-barva-digit.jpg

Rubriky

Aktivita klubu seniorů v Hrobě

V podkrušnohorském městě Hrob blízko Teplic, si místní senioři založili svůj klub, který vyniká svojí aktivitou.
Počet zaregistrovaných členů v klubu se každý rok pohybuje kolem sto osmdesáti.
Díky finanční podpoře městské radnice a přispěním vlastních členů, může klub seniorů pořádat akce, které se těší velkému zájmu.
Seniorský klub pořádá pro své členy výlety po České republice a vyjíždí občas i do pohraniční oblasti NSR, k poznání, nákupům i k osvěžením těla v Altenbegrských lázních.
Klub pořádá několikrát v roce v místní hrobské restauraci "Koruna" nebo "Beseda" různé kulturní akce, například slavnost ke dni matek, ke dni seniorů, Vánoční posezení, ples seniorů, často jsou pozváni různí zpěváci a kapely k pobavení a tanci, pořádají se různé besedy, ve kterých se diskutuje na různá témata, členové klubu navštěvují divadla, aktivně se zúčastňují sportovních her určených pro seniory a další.
V klubu také působí pěvecký soubor s názvem "Radost" složený z místních pěveckých seniorských talentů žen i mužů.
Soubor vystupuje při různých veřejných akcích, také navštěvuje a rozdává radost v domovech důchodců v blízkém okolí.
Členové klubu také vedou místní dětskou pěveckou skupinu "Barborka", ve které vyrůstají pěvecké talenty umístňujícími se v celorepublikových soutěžích na předních místech.
Máme i hereckou seniorskou družinu ochotníků pod názvem "Žlučové kameny" která již několikrát svým vystoupením nadchla obecenstvo svým vtipným vystoupením scének a skečů.
Při veřejných vystoupeních často doprovází seniory svojí hudbou místní skupina country "Dědkové z Kentucky"
Jedenkrát v každém týdnu v úterý se senioři scházejí v "klubu", kde spolu diskutují, připravují výrobky a dárky k obdarovávání jubilantů, zazpívají si občas při harmonice a spřádají další plány.

Děkujeme za návštěvu, přejeme Vám pevné zdraví, hodně lásky, radosti, klidu a spokojenosti !

Přejeme hezký den
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one